:کدخبر
1587
:تاریخ انتشار
فروردین ۸, ۱۳۹۵

شهادت ۴۵ کودک فلسطینی در جریان انتفاضه قدس

0

مدیر جنبش جهانی دفاع از حقوق کودکان اعلام کرد: ۴۵ کودک فلسطینی از آغاز انتفاضه قدس تاکنون به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی شهید شده اند.

مدیر جنبش جهانی دفاع از حقوق کودکان اعلام کرد: ۴۵ کودک فلسطینی از آغاز انتفاضه قدس تاکنون به ضرب گلوله نظامیان رژیم صهیونیستی شهید شده اند.
، «عاید ابوقطیش» روز شنبه گفت: «جنبش جهانی دفاع از حقوق کودکان، شهادت ۴۵ کودک فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست در جریان انتفاضه کنونی قدس را ثبت کرده است.»
وی در بیانیه ای افزود: تحقیقات شفاف و بی طرفانه ای درباره موارد تیراندازی به سوی کودکان فلسطینی وجود ندارد و کار به جایی رسیده که تیراندازی نظامیان صهیونیست به سوی کودکان فلسطینی امری عادی شده است.

۰-۹۶۹۷۲-۸۵۸۷۵۳۷۷۰۴۸۷۵۸۹۷۵۲۴-۱۲۰۷۴۷۴۴_۱۰۱۵۳۰۵۴۰۸۵۳۵۶۷۴۶_۱۴۷۷۰۴۳۲۷۱۰۹۲۴۳۷۶۰۷_n

وی با اشاره به کوتاهی نهادهای بین المللی در حمایت از کودکان فلسطینی اظهار کرد: نهادهای بین المللی و موسسه های ذیربط سازمان ملل برای حمایت از کودکان در سایه نبود اراده سیاسی لازم کشورهای جهان در حمایت از این قشر، تا حد زیادی کوتاهی کرده اند.
سرزمین های اشغالی از ابتدای ماه اکتبر ۲۰۱۵ (۹مهر) صحنه اعتراض های گسترده فلسطینیان به سیاست های تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی در قبال مسجدالاقصی در بیت المقدس اشغالی بوده که این دور تازه قیام فلسطینی ها علیه رژیم صهیونیستی به انتفاضه سوم یا انتفاضه قدس معروف شده است.
بر اساس آمار منتشر شده از سوی فعالان حقوق بشری، از زمان آغاز انتفاضه سوم فلسطینی ها تاکنون بیش از ۲۰۰ فلسطینی توسط نظامیان صهیونیست در سرزمین های اشغالی به شهادت رسیده اند.
۹صبح
چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام