:کدخبر
918
:تاریخ انتشار
اسفند ۵, ۱۳۹۴

زیرگرفته شدن زن فلسطینی توسط یک صهیونیست

0

۵۷۲۷۶۵_۹۲۵

یک شهرک نشین صهیونیست با زیرگرفتن یک زن مسن فلسطینی باعث شهادت وی و زخمی شدن دخترش شد.

به گزارش مهر به نقل از فلسطین الیوم، یک زن مسن فلسطینی شامگاه سه شنبه در زیرگیری اتومبیل توسط یک شهرک نشین صهیونیست در روستای فصایل در جنوب شهر اریحا به شهادت رسید. دختر این زن فلسطینی نیز زخمی گردید.

این زن فلسطینی که ۶۰ ساله و «زینب الرشایده» نام داشت در پی جراحات وارده به وی به شهادت رسید. دختر ۳۰ ساله وی با نام «فاطمه عبد یاسین» نیز زخمی شده و برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت.

خبر دیگر اینکه طبق آمار یک مرکز فلسطینی، از زمان آغاز انتفاضه قدس در اول ماه اکتبر ۲۰۱۵ میلادی ۱۸۴ فلسطینی از جمله ۴۰ کودک به شهادت رسیده اند که شهر الخلیل در زمینه تعداد شهدا در صدر قرار دارد.

بنا بر این بررسی که روز سه شنبه منتشر شده است شهر الخلیل با ۵۳ شهید در خصوص میزان شهدا در صدر مناطق فلسطینی قرار گرفته است. در این مدت ۴۱ فلسطینی در قدس و ۲۵ نفر نیز در غزه به شهادت رسیده اند. تعداد شهدای فلسطینی در رام الله، جنین، نابلس و بیت لحم نیز به ترتیب نوزده، نوزده، ده و نه شهید بوده است.

در بین شهدا ۱۴ زن و دختر فلسطینی حاضر هستند که ۷ نفر از آنها را کودکان تشکیل می دهند. طبق این گزارش در ماه ژانویه گذشته ۲۲ فلسطینی توسط نظامیان اسرائیلی به شهادت رسیده اند و رژیم اشغالگر پیکر ۹ نفر از شهدا را که همگی از قدس هستند تاکنون پس نداده است.

 

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام