:کدخبر
10992
:تاریخ انتشار
شهریور ۹, ۱۳۹۶

۷۰ درصد شهر رقه از اشغال عناصر تروریستی داعش خارج شد/ نیروهای دموکراتیک کرد به ۸۰۰ متری مرکز شهر رسیدند + نقشه میدانی و تصاویر

0

نیروهای کرد پس از درگیری های سنگین چند ساعته در نهایت موفق به پیشروی در محور غرب شدند و عناصر تروریستی داعش را در محله « المرور» محاصره کردند.

به گزارش اخبار جهادی،پس از یک ماه آرامش، موج جدید درگیری ها در شهر رقه آغاز شد و نیروهای دموکراتیک کرد در هشتاد و پنجمین روز عملیات توانستند ضربات سنگینی را به گروه تروریستی داعش وارد کنند.

عملیات جدید نیروهای دموکراتیک کرد از صبح امروز در محور غربی شهر آغاز شده و براساس آخرین خبرها درگیری ها در محورهای مختلف همچنان ادامه دارد. نیروهای کرد پس از درگیری های سنگین چند ساعته در نهایت موفق به پیشروی در محور غرب شدند و عناصر تروریستی داعش را در محله « المرور» محاصره کردند.

درگیری ها میان نیروهای دموکراتیک کرد و عناصر تروریستی داعش در محله های « رقه قدیم، البرید و الدرعیه» همچنان ادامه دارد؛ ۷۰ تن از تروریست ها در جریان این درگیری ها کشته و زخمی شدند.

در محور شرق هم نیروهای کرد با عقب راندن تروریست ها توانستند محله « بیتانی» و ارتفاع « بیاع» را به طور کامل تصرف کنند و خود را به محله « الروضه» برسانند.

از محور جنوبی هم نیروهای دموکراتیک کرد پس از درگیری های نفس گیر موفق شدند محله «الشحاده» را از اشغال تروریست ها خارج کنند و یک قدم دیگر به مرکز شهر نزدیک شوند؛ در حال حاضر فاصله نیروهای کرد در این محور با مرکز شهر رقه به ۸۰۰ متر رسیده است.

نیروهای دموکراتیک کرد از محور غربی و جنوبی ۱۵۰۰ متر با مرکز شهر فاصه دارند؛ تاکنون ۷۰ درصد شهر رقه از اشغال عناصر تروریستی داعش خارج شده و به تصرف نیروهای دموکراتیک کرد درآمده است.

منبع:مشرق

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام