:کدخبر
10894
:تاریخ انتشار
شهریور ۳, ۱۳۹۶

۶۰ درصد شهر تلعفر پاکسازی شد؛ هلاکت ۳۱۵ تروریست در ۵ روز نبرد سنگین + نقشه میدانی

0

در ۵ روز گذشته حدود ۳۱۵ تن از عناصر تروریستی داعش در جریان درگیری ها به هلاکت رسیده اند و صدها تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش اخبار جهادی، آخرین تحولات میدانی از شعر تلعفر حاکیست، پیشروی سریع نیروهای عراقی در محله های مختلف ادامه دارد و تروریست های داعش  ضربات سنگینی را در محورهای مختلف متحمل شده اند.

در جدیدترین پیشروی ها نیروهای پلیس فدرال و بسیج مردمی توانستند محله « الوحده» و شرکت آب را به طور کامل پاکسازی کنند؛ در جریان درگیری ها برای آزادی این محله دهها تن از عناصر تروریستی کشته و زخمی شدند.

نیروهای عراقی همچنین موفق شدند پس از درگیری های سنگین محله «المعلمین» را از اشغال تروریست ها خارج و وارد محله « الندا» شوند.

یک منبع میدانی در تلعفر اعلام کرد: با پاکسازی محله المعلمین در محور جنوب، تروریست های داعش در محله های « الهیاکل و شهرک صنعتی جنوب» محاصره شدند؛ از سویی دیگر نیروهای عراقی خود را برای ورود به محله الربیع آماده می کنند.

این منبع میدانی افزود: نیروهای عراقی در محور شمال شرق محله کفاح شمالی هم توانستند محله الزهرا را به طور کامل از وجود تروریست ها پاکسازی کنند. در محور شرق شهر تعلفر هم با پاکسازی محله های « النور، الجریزه و الخضراء»، نیروهای عراقی خود را برای وارد شدن به محله های « القلعه و السلام» آماده می کنند.

در ۵ روز گذشته حدود ۳۱۵ تن از عناصر تروریستی داعش در جریان درگیری ها به هلاکت رسیده اند و صدها تن دیگر زخمی شدند؛ ابوهاجر الترکی از سرکرده های ارشد گروه تروریستی داعش هم امروز در عملیات نیروهای عراقی در شهر تلعفر به هلاکت رسید.

منبع:مشرق

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام