:کدخبر
726
:تاریخ انتشار
بهمن ۲۸, ۱۳۹۴

دستاورد جدید نیروهای عراق علیه داعش

0

نیروهای عراقی اعلام کردند که در ادامه عملیات انبار موفق شدند جاده دسترسی داعش از فلوجه به هیت، در منطقه الحامضیه در شمال شرق رمادی را قطع کرده و کنترل آن را بدست بگیرند.

به گزارش اخبار جهادی به نقل از باشگاه  خبرنگاران، منابع امنیتی عراق اعلام کردند راه مواصلاتی فلوجه به هیت از شمال رمادی، از جمله راه‌های امدادی بود که داعش پس از آزادسازی رمادی توسط نیروهای عراقی، از آن استفاده و برای پشتیبانی نظامی در جنگ بهره برداری می کرد.

 

farhangnews_126186-356532-1431524169

در همین حال، منطقه الحامضیه در شمال شرق رمادی و مشرف به همین جاده از روز گذشته شاهد درگیری‌های سنگینی است که به گفته منابع با حرکت نیروهای عراقی برای پاکسازی آن، شروع شده است.

نیروهایی از ارتش با حمایت توپخانه و واحدهای زرهی و نیز با پوشش هوایی نیروهای ائتلاف بین المللی و عراقی حمله جدیدی را برای آزادسازی این منطقه آغاز کرده‌اند که در نخستین گام توانستند بخش‌های شمالی رمادی در منطقه الحامضیه را آزاد کرده و به جاده اصلی و ترانزیتی منتهی به هیت برسند.

با این حال خبر جدیدی از ادامه عملیات دراین منطقه منتشر نشده است.

عملیات رمادی از بیش از دو ماه پیش شروع شد و طی دوهفته قبل مرکز و حومه‌های این شهر از وجود داعش پاکسازی شد و عملیات برای پاکسازی کامل تر منطقه همچنان ادامه دارد.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام