:کدخبر
4169
:تاریخ انتشار
مرداد ۳۰, ۱۳۹۵

داعش دو تن از سرکرده های خود را در حویجه عراق اعدام کرد

0
جبار المعموری از فرماندهان نیروهای الشحد الشعبی عراق روز شنبه اعلام کرد که داعش دو تن از سرکرده های خود در شهرستان حویجه واقع در جنوب غرب استان کرکوک را اعدام و ۳۰ نفر دیگر را دستگیر کرده است .
به گزارش اخبار جهادی به نقل از پایگاه خبری السومریه نیوز عراق، جبار المعموری افزود: داعش دو نفر از سرکرده های خود در حویجه را به اتهام در خواست آن ها برای عقب نشینی عناصر داعش از شهرستان حویجه اعدام کرده است.
وی افزود: داعش ۳۰ نفر دیگر از عناصر خود را نیز به اتهام دست داشتن در نا آرامی های درون گروهی دستگیر و به موصل منتقل کرده است.
در روزهای گذشته نیز داعش یکی از خویشاوندان فرمانده ارشد (امیر) در استان کرکوک این گروه تروریستی را به اتهام در خواست از عناصر خود برای عقب نشینی از شهرستان حویجه اعدام کرده بود.
شرایط روحی و روانی عناصر داعش پس از شکست های این گروهک تروریستی در بخش های مختلف عراق ضعیف شده است.
براساس گزارش ها گروهک تروریستی داعش پس از اینکه نیروهای عراقی شهرهای استان کرکوک را آزاد کرده و عناصر این گروه اقدام به فرار از این شهر و جبهه های جنگ کرده اند ساکنان این شهر را گروگان گرفته و انواع جنایت ها را در حق آنها مرتکب می شود.
در روزهای گذشته ‘محمد تمیم’ نماینده مجلس عراق از استان کرکوک در بیانیه ای اعلام کرد که یک نسل کشی جمعی در انتظار مردم حویجه به دست گروه تروریستی داعش روی خواهد داد، زیرا تاکنون ظرف چهار روز ۱۱۲ نفر از اهالی حویجه به دست داعش به قتل رسیده اند.
گروهک تروریستی داعش از ژوئن (خرداد/تیر) ۲۰۱۴ شهرستان حویجه را در ۵۵ کیلومتری جنوب غربی استان کرکوک به اشغال خود درآورده اند.
چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام