احیاء شب قدر در «نبل و الزهراء»/کودکان شیعه مظلوم سوری در کنار رزمندگان قرآن به سر گرفتند +تصاویر

به گزارش اخبار جهادی ،رزمندگان سوری مدافع شهرک‌های مقاوم نبل و الزهراء همگام با ساکنان این مناطق در لیالی قدر به راز و نیاز با خداوند و دعا و احیای این شب‌ها پرداختند.

به گزارش اخبار جهادی ،ساکنان شهرک‌های «نبل و الزهراء» در حومه شمالی حلب، همزمان با لیالی قدر به شب‌زنده‌داری و مناجات و دعا پرداختند.

بر اساس این گزارش، مردم با حضور در مساجد شهرک‌های نبل و الزهراء در فضای ایمانی و روحانی به همراه کودکانشان مراسم احیای شب قدر را برپا داشتند، آنها با گرفتن قرآن به سر به پیامبر(ص) و ائمه اطهار علیهم‌السلام توسل پیدا کردند.

همچنین رزمندگان مدافع شهرک‌های نبل و الزهراء مراسم احیای شب قدر را در جبهه‌ها و خط مقدم نبرد برپا داشتند که شیخ عبدالمطلب امام جماعت مسجد شهرک نبل با حضور در میان آنها، مراسم احیا را در کنار آنها برپا کرد.

امسال دومین رمضانی  است که شهرک‌های نبل و الزهراء از حلقه محاصره گروه‌های تروریستی تکفیری آزاد شده‌ اند، آنها حدود چهار سال در محاصره تکفیری‌ها بودند که طی آن حدود هزار شهید تقدیم کردند.

با این حال این شهرک‌های مقاوم هر از چند گاهی هدف حملات موشکی و خمپاره‌ای گروه‌های تروریستی قرار می‌گیرد که در شهرک‌های مجاور حومه شمالی حلب مستقر هستند.

جوانان نبل و الزهراء‌علاوه بر دفاع از شهرک‌های خود در صفوف مقاومت و ارتش سوریه در جبهه‌های مختلف با تروریست‌ها می‌جنگند. تعداد ساکنان نبل و الزهراء‌در حال حاضر حدود ۴۵ هزار نفر است که پیش از آغاز بحران، جمعیت این شهرک‌ها ۷۰ هزار نفر بود که بسیاری از آنها در پی حملات تروریست‌های تکفیری مجبور به ترک منازل و رفتن به مناطق امن‌تر شدند.

انتهای پیام/