مراسم باشکوه شب قدر در حرم مطهر حضرت زینب(س) + تصاویر

مراسم احیاى شب بیست و یکم ماه مبارک رمضان در حرم عقلیه بنى هاشم حضرت زینب کبرى(س) با حضور پرشور زائران آن حضرت برگزار گردید.

به گزارش اخبار جهادی ،مراسم احیای دومین شب از لیالی پر فیض قدر، همزمان با شب شهادت مولای موحدان حضرت علی(ع)، با حضور مؤمنان و عاشقان عصمت و طهارت در حرم مطهر حضرت زینب کبری(س) برگزار شد.

در این مراسم که با اقامه نماز، تلاوت قرآن مجید و دعای جوشن کبیر آغاز شد، مردم مؤمن در سوگ امیر مؤمنان حضرت علی بن ابیطالب(ع) عزاداری کردند.

سوگواران امیر مؤمنان، با ذکر مناجات شب قدر با معبود خود راز و نیاز و از استان حضرت حق طلب مغفرت کردند. شب زنده داران در مراسم قرآن بالا سر گرفتن، به راز و نیاز با خداوند پرداختند و برای پیروزی و سربلندی مسلمانان در سراسر جهان دعا کردند.

شیخ حیدر نورالدین از روحانیون معروف شیعیان سوریه در سخنانی در این مراسم گفت: در این روز با فضیلت، از خدا متعال پایان بحران سوریه و پیروزی رزمندگان مقاومت بر دشمنان تکفیری مسئلت داریم.

وی افزود: مردم از همه جا آمدند، تا بگویند که یکبار اسارت حضرت زینب (س) بس است، و دیگر اجازه نخواهند داد که سرزمین سوریه و اماکن مقدس آن به اسارت تکفیری‌های دواعش درآید.

منبع:ابنا

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید