داعشی‎‌ها خشمگین در حویجه، خانه مسئول بیت‌المالشان را به آتش کشیدند

عناصر داعش در پی فرار «مسئول بیت‌المال» این گروه تروریستی یا مبالغی هنگفت در حویجه کرکوک، به خانه وی یورش بردن و آن را به آتش کشیدند.

 به گزارش اخبار جهادی به نقل از خبرگزاری عراقی واع، یک منبع محلی در کرکوک اعلام کرد داعش خانه مسئول خودخوانده بیت‌المال این گروه تروریستی حویجه را در پی متواری شدنش به آتش کشید و پنج تن از اعضای خانواده وی را دستگیر کرد.

این منبع اعلام کرد اعضای داعش بعد از ظهر دیروز با یورش به خانه مسئول بیت‌المال در اطراف حویجه واقع در جنوب غربی کرکوک اقدام به آتش کشیدن این خانه کردند و پنج تن از افراد خانواده وی از جمله یک کودک و یک زن را دستگیر کردند.
این منبع که نخواست نامش فاش شود، افزود خانه این مسئول داعش دو روز پس از متواری شدنش به همراه مقادیر زیادی وجوه مربوط به دستمزدهای افراد مسلح و فرماندهان داعش به اتش کشیده شد.
گفتنی است شمار زیادی از مسئولان مالی داعش طی مدت اخیر پس از غارت مقادیر هنگفتی پول و پس از شکست داعش در بسیاری مناطق گریخته‌اند.
در خبری دیگر از عراق، یک منبع امنیتی در بغداد از انفجار بمبی صوتی در منطقه عبیدی واقع در شرق بغداد خبر داد و افزود در این انفجار به کسی آسیب نرسیده است.
منبع:باشگاه خبرنگاران