پیشروی گسترده ارتش در حومه حلب / حملات هوایی آمریکا به غیرنظامیان در الرقه

منابع سوری از پیشروی گسترده ارتش سوریه در عملیات خود درحومه شرقی حلب و حمله جنگنده‌های آمریکایی به غیرنظامیان در شرق الرقه خبر دادند.

به گزارش اخبار جهادی ،نیروهای ارتش سوریه به عملیات خود علیه تروریست‌های داعشی در حومه شرقی حلب ادامه می‌دهند و در این زمینه یک منبع میدانی به تسنیم گفت نیروهای ارتش توانسته‌اند پیشروی گسترده‌ای در این مناطق داشته باشند و همزمان نیروهای ارتش در محور خناصر در جنوب غربی حلب هم پیشروی می‌کنند.

نیروهای  ارتش سوریه شهرک‌های «النعیمیه، الحمرا، الفیصلیه، الرمضانیه و جب الحمام» در جنوب غربی شهر «مسکنه» و  نیز روستاهای «جباب العیصلان، الکالطه، الصوانیه و العیصلان» و پل فیصل و پل کواس و شهرک‌های «کواس، الحمرا، المزه، العجوزیه و الوسیطه» در جنوب شرقی دریاچه الحمرات در حومه شرقی حلب را از اشغال تروریست‌های تکفیری آزاد کرده‌اند و به آزادسازی  کامل این محور نزدیک شده و به محاصره شهر مسکنه مهمترین دژ داعش در حومه شرقی حلب ادامه می‌دهند.

نیروهای ارتش همچنین در حمله به مواضع تروریست‌های داعشی در روستای البرغوثیه در حومه شرقی السلمیه در حومه حماه،‌۱۵ نفر از آنها را به هلاکت رساندند.

در الرقه هم جنگنده‌های آمریکایی روستای السویده را بمباران کردند که به کشته شدن شماری از غیرنظامیان از جمله یک زن و  دو کودک وی منجر شد.

خبر دیگر اینکه رسانه‌های وابسته به باند تروریستی جیش الاسلام از درگیری مجدد گروه‌های تروریستی النصره، فیلق الرحمن و جیش الاسلام و حملات النصره و فیلق  الرحمن به مواضع گروه دیگر در منطقه الاشعری در غوطه شرقی درحومه دمشق خبر دادند به طوری که این گروه‌ها در حمله به مواضع یکدیگر از خمپاره استفاده می‌کردند.

درگیری‌ها میان این گروه‌های تروریستی در غوطه شرقی از سه شنبه گذشته ازسرگرفته شد.

منبع:تسنیم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید