تازه‌ترین دستاورد ارتش در بزرگترین عملیات حومه حماه / ده‌ها تروریست «تحریرالشام» به هلاکت رسیدند + تصاویر

منابع سوری از موفقیت نیروهای ارتش در آزادسازی چند نقطه دیگر در حومه حماه و هلاکت ده‌ها تروریست تکفیری از جمله چند سعودی خبر دادند.

به گزارش اخبار جهادی نیروهای ارتش سوریه تپه «المنطار» و ایست «المداجن»‌در جنوب شرقی شهر «حلفایا» و تپه «الناصریه»‌در حومه شمالی حماه را پس از به هلاکت رساندن ده‌ها تروریست باند موسوم به تحریرالشام(جبهه النصره) آزاد کردند و همچنان به پیشروی خود ادامه می‌دهند.

یک منبع میدانی گفت نیروهای ارتش سوریه عملیات نظامی را که بزرگترین عملیات از یک سال پیش به شمار می‌رود با هدف تامین امنیت تمام روستاها و شهرک‌های حومه شمالی حماه انجام می‌‌دهند که این عملیات تا کنون به انهدام دو انبار مهمات، ۶ تانک، و ده‌ها خودرو و دستگیری شماری از تروریست‌ها منجر شده است.

نیروهای ارتش دو روز پیش شهرک استراتژیک «طیبه الإمام» را آزاد کرده بودند که در نتیجه آن بیش از ۷۰ تروریست از جمله چند سرکرده سعودی آنها به هلاکت رسیدند.

رسانه‌های وابسته به گروه‌های تروریستی هلاکت شماری از سرکردگان باند تحریرالشام از جمله ابوقدامه سعودی‌الاصل و هلاکت تروریست‌های موسوم به انغماسی را اعلام کردند.

در حومه دمشق هم یک فرمانده میدانی به خبرنگار تسنیم گفت نیروهای ارتش سوریه عملیات نظامی به سمت روستای حوش الصالحیه در عمق غوطه شرقی را آغاز کرده است و پیشروی چشمگیری در این سمت داشته  است و جنگنده‌های ارتش هم استحکامات تروریست‌ها در تپه فرزات مشرف به این روستا را بمباران می‌کنند.

تصاویر زیر مربوط به تروریست‌هایی است که رسانه‌های وابسته به آنها به هلاکت آنها اعتراف کرده‌‌اند که در میان آنها تروریست‌های سعودی هم به چشم می‌خورند، تروریست‌هایی که با مظلوم‌نمایی به دروغ خود را مدافع ملت سوریه جا زده‌اند در حالی که مرتکب وحشیانه‌ترین جنایات علیه همین مردم بیگناه می‌شوند، آنها حتی به تعهدات خود برای جلوگیری از حمله به شهروندان فوعه و کفریا بر اساس توافق مبادله هم پشت پا زدند و صدها نفر از این انسان‌های بی‌دفاع را که در اسارتشان بودند،‌به خاک و خون کشیدند: 

 

خبر تکمیل می‌شود…

 

منبع:تسنیم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید