درگیری‌های شدید در حومه دمشق/گرفتارشدن تروریست‌های «جیش‌الاسلام» در کمین ارتش + تصاویر

منابع سوری از ادامه عملیات ارتش سوریه در منطقه القابون در حومه دمشق و متلاشی‌شدن یک گروه تروریستی که قصد رخنه به مواضع ارتش را داشت، خبر دادند.

به گزارش اخبار جهادی نیروهای ارتش سوریه به عملیات نظامی خود در منطقه «القابون» برای پاکسازی این منطقه از لوث گروه‌های تروریستی ادامه می‌دهند.

بر اساس این گزارش، یک گروه وابسته به باند تروریستی جیش الاسلام قصد داشت از طریق دو تونل به نقاط پشتی مواضع ارتش سوریه در تلاش برای دور زدن و غافلگیرکردن نیروهای ارتش رخنه کنند، اما تلاش‌های آنها با شکست همراه شد و نیروهای ارتش توانستند پس از درگیری‌های شدید این حمله را مهار و تروریست‌ها را محاصره کنند که در نتیجه بیشتر تروریست‌ها به هلاکت رسیدند و بقیه هم از طریق تونل‌ها فرار کردند.

یک منبع میدانی در این زمینه گفت نیروهای ارتش در این عملیات، یک دستگاه تانک و دو دستگاه خودروی تروریست‌ها را منهدم و نقطه‌ای را که تروریست‌ها از آن رخنه کرده بودند، محاصره کردند به‌طوری که اجساد تروریست‌های کشته‌شده روی زمین افتاده بدون اینکه همقطارانشان بتوانند آنها را بیرون بکشند.

در درعا در جنوب سوریه هم نیروهای ارتش هفت تروریست از جمله باسم الغنیم سرکرده نظامی باند تروریستی موسوم به هیئه  تحریر الشام (به‌سرکردگی جبهه النصره) را به هلاکت رساندند، جنگنده‌های ارتش هم مواضع تروریست‌ها در درعاالبلد را بارها بمباران کردند.

از حماه در شمال سوریه هم خبر می‌رسد که ارتش همچنان به حملات خود به تروریست‌های جبهه النصره در مناطق «صوران، طیبه الإمام، البویضه، تل بزام و مورک» ادامه می‌دهد که در نتیجه شماری از تروریست‌ها از جمله مؤید کنیساوی از سرکردگان نظامی باند هیئه تحریر الشام به هلاکت رسیدند.

انتهای پیام/*