کودکان شکارچی داعش چگونه آدم می‌کشند + فیلم

در ویدئوی که سایت اسکای نیوز منتشر کرده گروهی از کودکان داعشی مانند یک شکارچی، با تعقیب اسرای دست بسته، سعی می‌کنند آنها را بکشند.

دانـــــــــــلـــــــود فـــــیــــــــــلــــــــم

یک فایل ویدئویی که تروریست های داعش ضبط شده است، صحنه‌های هولناکی را از چگونگی آموزش کودکان برای شکار افراد را نشان می‌دهد.

این فیلم کودکان با لباس سیاه را نشان می‌دهد که سلاح کمری به دست گرفته‌اند و نحوه نشانه گیری را آموزش می‌بینند.

در این ویدیو که سایت اسکای نیوز منتشر کرد، گروهی از کودکان را می‌بینیم که مانند یک شکارچی، با تعقیب اسرای دست بسته، سعی می‌کنند آنها را بکشند.

سایت اسکای نیوز همچنین نوشت که از یک بازداشتگاه کودکان مظنون به همکاری با داعش در منطقه اربیل کردستان در شمال عراق دیدن کرده است. این کودکان مظنون هستند که از سوی عناصر داعش برای جنگ آموزش نظامی دیده اند.

کودکان این بازداشتگاه در گفت وگو با خبرنگار اسکای نیوز مخالفت خود را با داعش اعلام و تاکید کرده اند که عناصر داعش آنها را وادار به جنگ کرده اند یا با وعده شهادت، آنها را به فراگیری ایدئولوژی افراطی خود فریب داده اند.

یکی از این کودکان به نام محمود که ۱۲ سال بیشتر ندارد و ۷ ماه را در اردوگاه آموزشی داعش گذرانده است، می گوید: زمانی که تلاش کرده است این اردوگاه را ترک کند، به شدت مجازات شده است.

داعش این کودک را یک روز کامل بدون آب و غذا زندانی کرد و روز بعد فقط یک بطری آب به او داد.

این کودک فریب خورده درباره چگونگی پیوستن به داعش گفت: یک روز دوستم آمد و چند عکس به من نشان داد و گفت با من بیا، آنها به تو اسلحه و ماشین و زن می دهند؛ با ما بیا. آنها در بهشت حوری دارند.

محمود گفت: عناصر داعش فیلم هایی را درباره چگونگی اجرای عملیات انتحاری و باز و بسته کردن اسلحه و هدف قرار دادن خودروهای زرهی برای کودکان پخش می‌کردند.

منبع:ابنا

 به کانال تلگرامی ما بپیوندید