تدارک داعش برای حمله شیمیایی به اروپا؟

اداره “مقابله با تروریسم” شورای امنیت ملی رژیم صهیونیستی ادعا کرد، تروریست های داعشی در حال برنامه‌ریزی برای حملات شیمیایی در اروپا طی ماه‌های آینده هستند.
به گزارش اخبار جهادی ، روزنامه جروزالم پست چاپ فلسطین اشغالی به نقل از شبکه دوم تلویزیون “اسرائیل” اعلام کرد که این اداره قصد دارد برای دهها هزار اسرائیلی که در حال برنامه ریزی برای سفر به اروپا در زمان تعطیلات عید “پسح” هستند، هشدار مسافرتی صادر کند.

گفته می شود اداره مقابله با تروریسم شورای امنیت ملی اسرائیل به طور ویژه ای درباره این احتمال نگران است که جنگجویان خارجی به سبب شکست هایی که داعش در عراق و سوریه متحمل می شوند، به کشورهای خود در اروپا بازگردند و در راستای حمله با کامیون در ماه دسامبر در برلین که دوازه کشته و پنجاه و شش زخمی داشت به اجرای حملات بپردازند. یکی از کشته شدگان در حمله برلین، اسرائیلی بود.

شبکه دوم تلویزیون اسرائیل اعلام کرد، اداره مقابله با تروریسم شورای امنیت ملی اسرائیل به طور مشخص درباره این احتمال نگران است که داعش تلاش کند به حمله شیمیایی با تلفات زیاد در یک شهر مهم اروپایی بپردازد.

وزارت امور خارجه آمریکا نیز روز سه شنبه با  صدور هشداری در سراسر جهان از مسافران آمریکایی خواسته بود حین مسافرت به خارج کشور، هوشیار باشند.

 به کانال تلگرامی ما بپیوندید

منبع:العالم