:کدخبر
17406
:تاریخ انتشار
آبان ۸, ۱۳۹۷

شرایط امنیتی در جولان اشغالی/ اهالی «جولان» انتخابات صهیونیست‌ها را تحریم کردند

0

ساکنان جولان اشغالی صبح امروز با برگزاری تحصن «انتخابات شوراهای محلی» رژیم صهیونیستی را تحریم کردند. احتمال درگیری بسیار بالاست.

به گزارش اخبار جهادی، ساکنان جولان اشغالی صبح امروز همزمان با برگزاری انتخابات «شوراهای محلی» رژیم صهیونستی بار دیگر اعلام کردند که این انتخابات را به رسمیت نمی‌شناسند.

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) مأموران رژیم اسرائیل به صورت انبوه وارد منطقه شده‌اند و شرایط امنیتی در شهرک «مجدل شمس» برقرار شده است.

اهالی روستای «بقعاثا» نیز روز گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرده بودند که با اقدامات صهیونیست‌ها برای یهودی‌سازی جولان مقابله خواهند کرد و همواره خود را یک عربی سوری می‌دانند.

خبرنگار شبکه المیادین نیز گزارش داده است که فرماندار صهیونیستی منطقه، اهالی را تهدید کرده است که سریعا تحصن را پایان دهند وگرنه به زور متوسل خواهد شد.

تاکنون میزان شرکت کنندگان در انتخابات شوراهای محلی صفر درصد است و یک نفر نیز پای صندوق‌های رأی نرفته است. ۱۰ تن از کاندیداها نیز از شرکت در این انتخابات انصراف داده‌اند.

اهالی «مجدل شمس» با تأکید بر اینکه جولان همواره جزئی از سوریه است از سازمان ملل خواستار حمایت جهانی شدند.

هرچند سازمان ملل و تمامی کشورهای جهان منطقه جولان را «منطقه اشغالی» می‌دانند، اما رژیم صهیونیستی مدعی شده است که هیچ زمانی این منطقه را به دولت سوریه باز پس نخواهد داد.


اهالی جولان برگه‌های رأی‌دهی را آتش زدند

در این رابطه «محمود الزهار» عضو ارشد جنبش حماس در گفت‌و‌گو با شبکه المیادین، از مردم جولان خواست تا سلاح در دست بگیرند و مقاومت را تنها راه پیروزی بدانند.

او همچنین از کشورهای عربی که به سازش با تل آویو روی آورده‌اند؛ به شدت انتقاد کرد و آن را «ننگ بزرگ» توصیف کرد.

انتهای پیام/

منبع:فارس

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام