:کدخبر
17138
:تاریخ انتشار
مهر ۲۲, ۱۳۹۷

عملیات ضدتروریستی نیروهای ویژه روسی در داغستان علیه داعش +فیلم

0

نیروهای ویژه سرویس امنیت فدرال روسیه در یک عملیات ضدتروریستی، دو عضو وابسته به گروه تروریستی داعش که در روستایی در جمهوری داغستان مخفی شده بودند را شناسایی و به هلاکت رساندند.

به گزارش اخبار جهادی به نقل از خبرگزاری «تاس»، مرکز اطلاعات کمیته ملی ضدتروریستی روسیه اعلام کرد که دو تن از اعضای وابسته به سازمان تروریستی بین‌المللی داعش که فعالیت آن در روسیه ممنوع است، در جریان یک عملیات ضدتروریستی در جمهوری داغستان به هلاکت رسیدند.

براساس این اطلاعات، بعد از دریافت اطلاعاتی درباره وجود یک گروه مسلح مرتبط با داعش که در برخی اقدامات تروریستی دست داشته‌اند، در یک خانه شخصی در روستایی در جمهوری داغستان، روز شنبه عملیات ضدتروریستی ویژه‌ای در این منطقه انجام گرفت. نیروهای ویژه سرویس امنیت فدرال با حمایت گارد ملی و نیروهای پلیس ابتدا خانه‌های مسکونی اطراف را تخلیه نمودند و سپس در جریان درگیری با جنایتکاران طرفدار داعش که حاضر نشدند سلاح خود را زمین گذاشته و تسلیم شوند، آنها را به هلاکت رساندند.

در جریان این عملیات دو تن از نیروهای ویژه سرویس امنیت فدرال و یک نیروی گارد ملی روسیه زخمی شدند. به  اهالی غیرنظامی در منطقه آسیبی نرسید. دو جنایتکار به هلاکت رسیده در حمله اخیر به نیروهای ارگان‌های انتظامی، از جمله قتل دو نیروی پلیس وزارت کشور در منطقه دست داشتند. تنها دو نفر در این خانه حضور داشتند، با این وجود گشت و بازرسی از خانه‌های منطقه برای اطمینان حاصل کردن از این مسئله صورت گرفت.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام