:کدخبر
17245
:تاریخ انتشار
مهر ۲۸, ۱۳۹۷

عراق| درخواست برای کاهش هزینه روادید زائران ایرانی/ خنثی شدن طرح‌های داعش برای حمله به زائران اربعین حسینی+عکس

0

رسانه‌های عراقی از موفقیت نیروهای امنیتی در خنثی‌ کردن طرح‌های تروریست‌های داعشی برای حمله به زائران اربعین حسینی خبر دادند.

فرماندهی عملیات بغداد اعلام کرد در یک عملیات پیشدستانه طرح‌های گروه تروریستی داعش برای هدف قرار دادن زائران اربعین حسینی را خنثی کرده است.

بر اساس بیانیه فرماندهی عملیات بغداد، نیروهای امنیتی تیپ ۲۲ پیاده فرماندهی عملیات بغداد توانستند عملیات پیشدستانه‌ای را بر اساس اطلاعات دقیق انجام دادند که طی آن یک انبار بزرگ تسلیحات و مواد منفجره را در الطارمیه در شمال بغداد کشف کردند که تروریست‌های داعشی آنها را برای انجام عملیات تروریستی آماده کرده بودند.

این بیانیه آورده است اقدام داعشی‌ها در مخفی کردن این تجهیزات در زیر زمین مانع تلاش‌های نیروهای امنیتی برای رسیدن به این تحهیزات و خنثی کردن طرح‌های تروریستی برای حمله به زائران اربعین امام حسین(ع) نشد.

خبر دیگر اینکه الفرات از هلاکت سه تروریست داعشی در کرکوک خبر داد. بر اساس این گزارش، نیروهای حشد شعبی امروز جمعه سه تروریست داعشی از جمله یک سرکرده آنها را در یک کمین محکم در جنوب غربی کرکوک به هلاکت رساندند.

از سوی دیگر یک عضو جریان حکمت ملی به رهبری عمار حکیم خواستار کاهش هزینه روادید زائران ایرانی برای زیارت اربعین شد.

حسن خلاطی البزونی عضو جریان حکمت ملی و نماینده پارلمان عراق از دولت این کشور خواست هزینه روادید زائران ایرانی در خلال ایام اربعین امسال را کاهش دهد.

وی تاکید کرد اکثر زائرانی که از خارج عراق می‌آیند، از قشرهای ملت ایران هستند که در کنار ملت عراق در جنگ با تروریسم و افراط‌گرایی و گروه تروریستی داعش قرار گرفتند و از ملت عراق حمایت کردند و با توجه به شرایط فوق العاده ناشی از کاهش ارزش پول ملی ایران در برابر پول عراق از دولت عراق می‌خواهیم هزینه روادید را برای زائران ایرانی در ایام زیارت اربعین کاهش دهد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام