:کدخبر
16739
:تاریخ انتشار
شهریور ۲۶, ۱۳۹۷

شهرک نشین صهیونیست کشته شده در عملیات “گوش آتصیون” کیست؟

0

در عملیات مقاومتی روز یکشنبه در شهرک گوش آتصیون واقع در شمال الخلیل یک شهرک نشین صهیونیست کشته و یک نفر دیگر به شدت مجروح شد.

به گزارش اخبار جهادی، «آری بولد» (۴۵ ساله) که در این عملیات به هلاکت رسید، متولد آمریکاست که در ۱۸ سالگی به فلسطین اشغالی مهاجرت کرده و سپس به ارتش صهیونیستی پیوسته بود.

بولد یک سخنران بین المللی بود که به تشریح دیدگاه های رژیم صهیونیستی در کشورهای مختلف جهان می پرداخت و پایگاه اینترنتی با نام “نگهبان اسرائیل” راه اندازی کرده بود که در آن فایل های ویدیوئی به زبان انگلیسی درباره رژیم صهیونیستی منتشر می کرد.

وی در این سخنرانی هایش مدعی می شد که رژیم صهیونیستی سرزمین فلسطین را اشغال نکرده است، بلکه این یک ادعای دروغین است.

این شهرک نشین صهیونیست همچنین بازدیدهای هفتگی از بخش قدیمی قدس انجام می داد و آنها را به صورت فایل های ویدیوئی در صفحه فیسبوک خود منتشر می کرد.

بولد در این صفحه خواستار اخراج نمایندگان عرب کنست صهیونیستی پس از مشارکت آنها در تظاهرات اعتراضی علیه کشتار فلسطینیان در جریان تظاهرات های حق بازگشت شده و یاسر عرفات رئیس فقید تشکیلات خودگردان فلسطین را تروریست خوانده بود.

این شهرک نشین صهیونیست در یکی از پست هایش در صفحه فیسبوک خود نوشته بود که هرگز کشوری به نام فلسطین تشکیل نخواهد شد و اسرائیل حتی یک وجب از خاک فلسطین را هم اشغال نکرده است؛ چرا که اصلا کشوری به نام فلسطین وجود نداشته است.

انتهای پیام/

منبع:ابنا

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام