:کدخبر
14010
:تاریخ انتشار
اسفند ۱۳, ۱۳۹۶

قلب غوطه شرقی دمشق آزاد شد؛ تسلط نیروهای سوری بر شهرک راهبردی بیت نائم+ نقشه میدانی و تصاویر

1

شهرک راهبردی بیت نائم در قلب غوطه شرقی، مناطق غربی ( جوبر، عین ترما) را به شرق غوطه ( النشابیه) متصل می کند.

به گزارش اخبار جهادی،نیروهای ارتش سوریه پس از درگیری های سنگین چند ساعته توانستند با عقب راندن عناصر تروریستی، شهرک راهبردی « بیت نائم» را در قلب غوطه شرقی پاکسازی کنند.

یک منبع میدانی از تلاش نیروهای سوری برای تثبیت مواضع در شهرک بیت نائم خبر داد و گفت: درگیری های سنگین در حومه شهرک به شدت در جریان است.

نقشه میدانی غوطه شرقی سوریه
نقشه میدانی غوطه شرقی دمشق

وی با بیان این که شهرک بیت نائم، مناطق مرکزی غوطه شرقی را از غرب به شرق متصل می کند، افزود: نیروهای تحت فرمان سهیل نمر و گارد ریاست جمهوری عملیات آزادسازی این شهرک را جنوب غرب شهرک اوتایا و غرب شهرک حوش صالحیه آغاز کردند.

براساس اطلاعات به دست آمده در جریان پاکسازی این شهرک، دهها تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند؛ با پاکسازی های صورت گرفته امنیت شهرک های اوتایا و حوش صالحیه تامین شد.

به گزارش اخبار جهادی، شهرک راهبردی بیت نائم در قلب غوطه شرقی، مناطق غربی ( جوبر، عین ترما) را به شرق غوطه ( النشابیه) متصل می کند.

همزمان یگان موشکی و توپخانه ارتش سوریه در پاسخ به حملات خمپاره ای تروریست ها، مناطق اشغالی را در شهرک های « دوما، مزارع الریحان، عین ترما، جوبر، حرستا و…» هدف قرار دادند.
از حومه شهرک اوتایا خبر می رسد، گروهی از عناصر تروریستی «جیش الاسلام» درصدد مین گذاری منطقه بودند تا از پیشروی نیروهای ارتش سوریه جلوگیری کنند اما نیروهای سوری موفق به رصد تحرکات تروریست ها شدند و حدود ۱۵ تن از آنان را به هلاکت رسانند.

نیروهای  سوری در حال حاضر از محورهای مزارع «عب دوما» و «بیت نائم» عملیات جدیدی را برای پاکسازی مناطق «الشیفونیه، مسرابا، بیت سوا، حوش الاشعری، حوش قبیبات و محمدیه» در دستور کار قرار دادند.

انتهای پیام/

منبع:مشرق

چاپ صفحه

گفتگو۱ دیدگاه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام