:کدخبر
14577
:تاریخ انتشار
اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۷

جزئیات عملیات پیچیده صهیونیست‌ها برای ترور فرماندهان مقاومت فلسطین/ شهادت ۶ نیروی متخصص گردان القسام + تصاویر

0

صهیونیست ها درصدد بودند بمب های کار گذاشته شده را در روزهای آینده در جریان بازدید فرماندهان جبهه مقاومت فلسطین از منطقه «الزوایده» منفجر کنند.

به گزارش اخبار جهادی،نیروهای متخصص گردان «القسام» فلسطین در یک عملیات پیچیده اطلاعاتی موفق شدند یکی از عملیات های بزرگ رژیم صهیونیستی علیه رزمندگان مقاومت را خنثی کنند.

یک منبع میدانی اعلام کرد: نیروهای متخصص و ویژه گردان «القسام» ساعت ۲۱ به وقت محلی در منطقه «الزوایده» در مرکز نوار غزه توانستند تلاش چند ماه صهیونیست‌ها را ناکام بگذارند.

این منبع میدانی با بیان این که صهیونیست‌ها یکی از مراکز ارتباطات (غرفه بی سیم ها و اتصالات) گردان القسام  را بمب گذاری کرده بودند، گفت: متاسفانه در جریان خنثی سازی ۶ تن از نیروهای مقاومت به شهادت رسیدند.

وی با توضیح این که ۳ تن دیگر از نیروهای مقاومت در این عملیات مجروح شدند، افزود: صهیونیست ها درصدد بودند بمب های کار گذاشته شده را در روزهای آینده در جریان بازدید فرماندهان جبهه مقاومت فلسطین از منطقه «الزوایده» منفجر کنند که با شکست روبه رو شدند.

به گزارش اخبار جهادی، نام «محمود الاستاذ» فرمانده اصلی «واحد سیگنال و ارتباطات» گردان القسام در لیست شهدا دیده می شود؛ کادرهای پزشکی و درمانی همچنان در محله حادثه حضور دارند.

محمود الاستاذ فرمانده اصلی «واحد سیگنال و ارتباطات» گردان القسام

پیکرهای شهدای مقاومت گردان القسام فلسطین و زخمی های عملیات امشب به بیمارستان «شهدای الاقصی» در منطقه «دیر البلح» در ۱۴ کیلومتری جنوب شهر غزه انتقال داده شده اند.

به گزارش اخبار جهادی، نام ۵ تن دیگر از شهدای القسام به شرح ذیل است؛

شهید موسی سلمان “۳۰”ساله – شهید محمود الطواشی “۲۷”ساله- شهید وسام أبو محروق “۳۷”ساله – شهید طاهر شاهین “۲۹”ساله -شهید محمود سعید حلمی القیشاوی “۲۷”ساله.

انتهای پیام/

منبع:مشرق

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام