:کدخبر
11164
:تاریخ انتشار
شهریور ۱۶, ۱۳۹۶

۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده در شرق حماه پاکسازی شد + نقشه میدانی

0

در جریان درگیری ها ۳۵ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند و امنیت حومه جنوبی شهر عقیربات هم تا حدود زیادی تامین شد.

به گزارش اخبار جهادی، آخرین تحولات میدانی از شرق استان حماه حاکیست، نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت در ادامه عملیات تامین امنیت حومه شهر عقیربات، ضربات سنگینی را به عناصر تروریستی داعش وارد کردند و توانستند صدها کیلومتر مربع از مساحت آلوده را به طور کامل پاکسازی کنند.

ساعتی قبل نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه پس از درگیری های سنگین چند ساعته توانستند با عقب راندن تروریست های داعش، شهرک راهبردی « العوابد» را به طور کامل پاکسازی کنند.

در جریان درگیری ها ۳۵ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند و امنیت حومه جنوبی شهر عقیربات هم تا حدود زیادی تامین شد. نیروهای سوری و مقاومت که از پشتیبانی جنگنده های روسی و سوری برخوردار هستند عملیاتی را هم برای آزادسازی شهرک های « سوحا، جابریه و وادی الادام» آغاز کرده اند. از محور جنوب غرب حومه شهر عقیربات هم خبر می رسد نیروهای سوری و مقاومت پس از چند روز درگیری سنگین، مواضع خود را در شهرک « حماده العمر» تثبیت کردند.

در محور شمال حومه شهر عقیربات هم با ادامه پیشروی ها و پاکسازی شهرک های « طوبیه و رسم الضبعه»، تروریست های داعش از بیم محاصره شدن، مناطق شرقی حومه شهر عقیربات را تخلیه کردند و به سمت غرب متواری شدند؛ با فرار تروریست ها از این محور، دهها روستا به کنترل نیروهای سوری و مقاومت در آمد و بیش از ۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده پاکسازی شد.

با پاکسازی مناطق شرقی شهر عقیربات، نیروهای متحد خود را برای عملیات پاکسازی حومه شمال غرب، غرب و جنوب غرب شهر عقیربات آماده می کنند.

منبع:مشرق

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام