:کدخبر
1373
:تاریخ انتشار
اسفند ۲۱, ۱۳۹۴

خاکسپاری ۵ شهید سوریه در مشهد

0

در آستانه فرا رسیدن روز بزرگداشت شهدا، پیکرهای مطهر شهیدان حسنعلی شمس آبادی، محمد صفری، محمد رحمانی، مهدی جوان و عارف رضوانی که چندی پیش در سوریه به شهادت رسیده بودند بر روی دستان مردم شهیدپرور مشهد مقدس تشییع شد.

به گزارش اخبار جهادی به نقل از ایسنا، همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا(س)، پیکرهای پاک شهیدان «سردار حسنعلی شمس آبادی، مهدی جوان، محمد صفری، محمد رحمانی و عارف رضوانی» که چندی پیش در سوریه به دست ایادی کفر و استکبار به شهادت رسیدند، صبح امروز از مقابل مجتمع فرهنگی– مذهبی مهدیه مشهد مقدس به سمت حرم مطهر رضوی تشییع شد.

در این مراسم که با حضور عابدی مقدم مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع)، امیر جهانشاهی فرمانده قرارگاه شمال شرق ارتش، مشاورین و معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، روسای مناطق سه گانه بنیاد مشهد مقدس برگزار شد، پیکر مطهر این شهیدان والامقام پس از تشییع و طواف در حرم نورباران رضوی در گلزار شهدا «بهشت رضا» مشهد مقدس به خاک سپرده شد.

شهیدان سردار حسنعلی شمس آبادی، مهدی جوان، محمد صفری، محمد رحمانی و عارف رضوانی قریب به چند روز پیش به دست ایادی کفر و استکبار در سوریه به شهادت رسیدند.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام