:کدخبر
1329
:تاریخ انتشار
اسفند ۱۹, ۱۳۹۴

حملات تروریستی داعش به دیر الزور سوریه

0

در پی حملات تروریستی عناصر داعش به منطقه دیر الزور در شرق سوریه، ۹ غیر نظامی کشته و ۱۵ تن دیگر زخمی شدند.

به گزارش اخبار جهادی به نقل ازشبکه خبری المیادین، تروریست های داعش دو محله الجوره و القصور در دیر الزور را با حملات خمپاره ای هدف قرار دادند که در جریان این حملات ۹ غیر نظامی کشته و ۱۵ تن دیگر زخمی شدند.در همین حال تروریست ها محله الشیخ مقصود در شهر حلب را نیز با حملات خمپاره ای گلوله باران کردند که در اثر آن چهار غیر نظامی زخمی شدند.

ارتش و نیروهای مقاومت سوریه همچنان به پیشروی های خود علیه تروریست ها ادامه می دهند و امروز (چهارشنبه) توانستند روستاهای «خربیل»، «عکیل»، «القلعیه»، «سرده» و ارتفاعات «شبیب» در شرق منطقه «خناصر» در حومه حلب را آزاد کنند.

بنا به اعلام رسانه ها، به موجب توافق آمریکا و روسیه، آتش بس میان طرف های سوری به جز گروه های تروریستی داعش، جبهه النصره و برخی گروه های تروریستی دیگر از ۲۷ فوریه در سوریه اجرایی شده است.

کشورهای غربی با همراهی قطر و عربستان پنج سال پیش با هدف سرنگونی حکومت «بشار اسد» برنامه جذب و اعزام تروریست ها از سراسر جهان به سوریه و همچنین سازماندهی و تقویت گروه های تروریستی از جمله جبهه النصره و داعش را آغاز کردند و بر اساس گزارش ها، هم اکنون شهروندان ۱۰۰ کشور در صفوف تروریست ها در عراق و سوریه می جنگند.

 بی باک

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام