:کدخبر
915
:تاریخ انتشار
اسفند ۵, ۱۳۹۴

ابومهدی المهندس خبر داد: آغاز عملیاتی بزرگ با هماهنگی داوطلبان مردمی عراق و نیروهای سوریه

0

یکی از فرماندهان داوطلبان مردمی از آمادگی نیرو‌هایش برای آغاز عملیاتی بزرگ ظرف چند روز آینده خبر داد و تاکید کرد که نیرو‌هایش در راستای آمادگی برای عملیاتی در نزدیکی مرزهای عراق – سوریه با نیروهای سوری هماهنگ شده‌اند.

۲-۴

«ابومهدی المهندس» در کنفرانس مطبوعاتی که در شهر کربلا برگزار شد، با اشاره به وجود هماهنگی‌هایی میان این نیرو‌ها با نیروهای وابسته به «بشار اسد» رئیس جمهوری سوریه از آغاز عملیات نظامی بزرگی ظرف چند روز آینده خبر داد اما به مکان این عملیات اشاره‌ای نکرد.

وی تاکید کرد، داوطلبان مردمی نیروی نظامی هستند که تحت فرماندهی کل نیروهای مسلح کشور فعالیت کرده و دستورات وی را اجرا می‌کند.

این فرمانده داوطلبان مردمی با اشاره به تبادل اطلاعاتی که میان این گروه با نیروهای امنیتی سوریه صورت گرفته، گفت: با نزدیک شدن به آغاز عملیاتی نظامی در مرزهای سوریه – عراق، داوطلبان مردمی و نیروهای امنیتی سوریه فعالیت مشترکی خواهند داشت.

دولت عراق از هفته گذشته در قالب طرح بازپس گیری مناطق تحت کنترل داعش در نزدیکی شهر موصل کار بسیج نیروهای نظامی را آغاز کرده و در این راستا صد‌ها سرباز و نفربر به منطقه مخمور که مقر فرماندهی عملیات نینوا (در ارتش عراق) است، اعزام شده‌اند.

ابنا

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام