:کدخبر
629
:تاریخ انتشار
بهمن ۲۴, ۱۳۹۴

وزیر دفاع امریکا: ناتو به عراق نیرو اعزام می کند

0

وزیر دفاع امریکا اعلام کرد با عراق درباره اعزام نیروهای پیمان ناتو به این کشور برای کمک به جنگ علیه گروهک تروریستی داعش، به توافق رسیده اند.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، اشتون کارتردر یک کنفرانس خبری در بروکسل بر ضرورت تسریع در بازپس گیری کنترل شهرهای موصل و الرقه تاکید کرد و افزود: کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس، آمادگی شان را برای ارائه کمک های بیشتر به ائتلاف بین المللی درمبارزه علیه این گروه تروریستی اعلام کرده اند.
وزیر دفاع امریکا افزود: ما نیز آماده ایم تلاش های بیشتری در زمینه تسریع در عملیات علیه این گروه تروریستی انجام دهیم؛ همچنین کشورهای عضو ائتلاف، حملاتشان را علیه مواضع داعش تشدید خواهند کرد.
تلاش های گروه تروریستی داعش برای تثبیت اشغال بخش هایی از سوریه و عراق باعث ادامه نگرانی جامعه جهانی شده است و شماری از کشورهای عربی و غربی درباره تلاش های تشکیلات تروریستی مذکور در این باره اظهار نگرانی کرده اند.
این در حالی است که ائتلاف بین المللی علیه داعش به رهبری امریکا مدعی است که حملاتش به مواضع داعش در مناطق مختلفی از سوریه و عراق همچنان ادامه می دهد؛ اما طی ماههای گذشته نتیجه ملموسی از این حملات و ضربه زدن کارساز به داعش گزارش نشده است.
منبع: العالم

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام