:کدخبر
1317
:تاریخ انتشار
اسفند ۱۸, ۱۳۹۴

ساعت صفر برای حمله نهایی به داعش در هیت الانبار

0
[box type=”shadow” align=”aligncenter” ]الانبار، العالم – نیروهای عراقی برای یورش نهایی به شهر”هیت” درغرب استان الانبار و بیرون راندن تروریست های داعش از این شهر آماده می شوند.[/box] photo_2016-03-08_21-03-50 - Copy

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار شبکه خبری العالم از غرب استان الانبار، نیروهای امنیتی مشترک بعد از تکمیل عملیات آزادسازی و پاکسازی منطقه الحامضیه در شرق شهر رمادی مرکز استان الانبار، اکنون در ورودی جزیره الخالدیه هستند که عناصر داعش از شهر رمادی به آن جا عقب نشینی کرده اند.

“سلام الشیخ” خبرنگار العالم افزود: ” نیروهای امنیتی به طور کامل این منطقه را محاصره و با ایجاد موانع امنیتی، مواضع عناصر مسلح تروریست را هدف قرار داده اند از سوی دیگر جنگنده های نیروی هوایی نیز حرکت خودروهای داعش را زیر نظر دارند”.

کشته شدن ۳۶ تروریست داعشی و عده ای از سرکردگان خارجی آن

براساس این گزارش، بیش از ۱۴ خودرو که حامل عناصر داعش دراین منطقه بودند، منهدم شده و بیش از ۳۶ تروریست از جمله عده ای از سرکردگان خارجی به هلاکت رسیده اند.

الشیخ افزود که این منطقه ، منطقه حائل و گذرگاهی به سمت شهر فلوجه به شمار می رود که نیروهای امنیتی مشترک از طریق آن ها وبا پشتیبانی نیروهای داوطلب مردمی و جنگنده های ارتش عراق به سوی این مناطق واقع در اطراف فلوجه یورش برده اند تا به حضور داعش دراین منطقه پایان دهند.

وی اظهار داشت: نیروهای عراقی مواضع اصلی و ساختمان های مرتفعی را که عناصر داعش برای تک تیراندازی در آنها استقرار یافته بودند، هدف قرار دادند.

خبرنگار العالم تصریح کرد، درمنطقه غربی، نیروهای امنیتی مشترک عراقی همه اقدامات لازم را برای یورش به شهر هیت در غرب الانبار انجام داده اند.

منطقه الدولاب به کنترل نیروهای عراقی در آمد

الشیخ افزود: نیروهای امنیتی همچنین توانستند منطقه الدولاب را که مشرف بر شهر هیت درغرب استان الانبار است، تحت کنترل خود درآورند.

درهمین حال نیروهای مبارزه با تروریسم به منطقه زنبوره در غرب شهر رمادی که تنها منطقه مناسب برای یورش به شهر هیت از منطقه شرق و منطقه المحمدی است، حمله ور شدند و نیروهای امنیتی با هدف زمینه سازی برای یورش نهایی به شهر هیت در روزهای آینده، دراین منطقه مستقر شده اند.

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام