:کدخبر
1162
:تاریخ انتشار
اسفند ۱۴, ۱۳۹۴

اهتزاز پرچم عراق در کرانه دریاچه الثرثار

0

نیروهای عراقی در ادامه عملیات علیه گروه تروریستی داعش، پل الحراریات در الکرمه در شرق الانبار را از چنگال تروریستهای داعشی آزاد کردند.

به گزارش اخبار جهادی به نقل ازالعهد، نیروهای امنیتی عراق با کمک نیروهای داوطلب مردمی پل “الحراریات” در جنوب شهر “الکرمه” در شرق الانبار را از لوث تروریستهای داعشی پاکسازی کرده و شماری از آنها را کشتند و یا زخمی کردند.نیروهای عراقی همچنین ۹ خودروی بمب گذاری شده داعش را در مسیر پیشروی خود خنثی کردند.

منابع عراقی  اعلام کردند که «ریاض احمد عیسی الخلیفاوی» سرکرده نظامی داعش در پی حمله هوایی به مقر این گروه در منطقه “صبیحات” در حومه الکرمه کشته شده است.

و خبر دیگر اینکه حدود ۳۰ خودروی نظامی حامل ۲۰۰ تروریست داعشی از جزیره سامرا در استان صلاح الدین به سمت شرقاط و موصل رفتند.

نیروهای ارتش و پلیس الاتحادیه و نیروهای واکنش سریع در ادامه پیشروی های خود به کرانه دریاچه “الثرثار” در غرب سامرا رسیدند و پرچم عراق را بر کرانه این دریاچه به اهتزاز در آوردند.

در پی حمله موشکی تروریستهای داعشی به پادگان ارتش عراق در شهرستان “مخمور” در جنوب شرق موصل شماری از نیروهای ارتش عراق کشته و یا زخمی شدند.

۱۲ کشته و زخمی در حمله خمپاره ای داعش به یک بازار در غرب بغداد

یک منبع در پلیس عراق گفت که در پی حمله خمپاره‌ای داعش به یک بازار در غرب بغداد، دو شهروند عراقی کشته و ۱۰ نفر هم زخمی شدند.

بی باک

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام