:کدخبر
1039
:تاریخ انتشار
اسفند ۱۲, ۱۳۹۴

ارتش عراق ۴۱ بار مواضع تروریست‌ها را بمباران کرد

0

به گزارش اخبار جهادی به نقل از ایرنا، بمب افکن های عراقی و نیروهای ائتلاف طی ۱۵ نوبت مناطق تلعفر در موصل، سنجار در استان نینوا، شرقاط و سامرا در استان صلاح الدین ، فلوجه و نعیمه در الانبار را بمباران کردند که بر اثر آن یک خودرو، یک موضع نظامی منهدم و ۱۱ تروریست نیز کشته شدند و همچنین توپخانه، سه تونل و محل تجمع گروهی دیگر از تروریست ها منهدم شد.

بمباران محل تجمع تروریست های داعش توسط نیروهای ائتلاف در منطقه الثرثار در الانبار نیز منجر به انهدام ۲۹ خودرو تروریست ها، یگان توپخانه و انبار سلاح آنها در منطقه الکصیرات شد و همچنین دو خودروی بمب گذاری شده آنها در منطقه البرازیه طی عملیات الجزیره به طور کلی منهدم شد.

در ۲۴ ساعت گذشته نیروی هوایی ارتش عراق طی ۲۶ نوبت مواضع تروریست های داعش را در مناطق مختلف این کشور بمباران کرد. طی ۱۰ نوبت حمله هوایی به مواضع تروریست ها در منطقه النعیمیه در جنوب فلوجه در الانبار این مواضع به کلی به همراه یک خودروی حامل تیربار تروریست ها منهدم شد و با بمباران مواضع داعش در منطقه ابوغریب در غرب بغداد ۱۰ تروریست یک جا کشته شدند و انبار سلاح آنها در جزیره سامرا در استان صلاح الدین واقع در شمال بغداد نیز منهدم شد.

عراق از ۱۹ خرداد ماه سال گذشته (۹۳) تاکنون با بحران ناشی از اشغال مناطق زیادی از شهرهای شمال و غرب خود توسط گروهک تروریستی داعش مواجه بوده است؛ در چند ماه اخیر نیروهای مردمی و ارتش عراق موفق شده اند چند شهر این کشور از جمله الرمادی و تکریت را از دست تروریست های تکفیری داعش آزاد کنند.

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام