:کدخبر
205
:تاریخ انتشار
آذر ۲۰, ۱۳۹۴

یگان های از ارتش تلاش تروریست ها برای نفوذ به تعدادی از مناطق در حومه لاذقیه را ناکام گذاشتند و خسارت ها و تلفات سنگینی به تروریست ها در درعا وارد کردند

0

2222

یگان های از ارتش و نیروهای مسلح تلاش تروریست ها گروه “جبهه النصره” و گروه های تروریستی دیگر برای نفوذ به تعدادی از مناطق حومه شمالی لاذقیه را ناکام گذاشتند.

همچنین یگان های از ارتش و نیروهای مسلح به پیشروی های خود در حومه شمالی لاذقیه ادامه می دهند و کنترل کامل بیش از 20 شهرک و تپه از جمله “کوه كشكار و “العذر” و اطراف کوه “عطيرة” و کوه های “برندي “و”الربيعة” و تپه های الرحمليه والخضر را در دست گرفتند.

یگان های از ارتش خسارت ها و تلفات سنگینی به گروه های تروریستی در درعا و حومه آن وارد کردند

در درعا و حومه آن یگان های از ارتش و نیروهای مسلح عامل در درعا خسارت ها و تلفات سنگینی به تروریست های “جبهه النصره” و گروه های تروریستی دیگر که با رژیم دشمن صهیونستی وابسته هستند، وارد کردند.

هلاکت دست کم 9 تروریست و نابودی تعدادی از خودروها طی عملیات ارتش در اللطامنه و معره النعمان

در حومه های ادلب و حماه منابع میدانی تاکید کردند که طی عملیات ارتش علیه مخفیگاه ها تروریست ها 9 تروریست به هلاکت رسیدند و دست کم 3 خودرو وابسته به تروریست ها نابود شدند.

گروه های تروریستی در صفحات وابسته به خود در پایگاه های ارتباط اجتماعی به کشته شدن 2 تروریست از گروه تروریستی موسوم به ” فیلق الشام” و زخمی شدن 3 نفر دیگر درپی انفجار یک بمب دست ساز در جنوب شهرک سراقب در حومه شمالی ریف ادلب اعتراف کردند.

دیروز یگان های از ارتش و نیروهای مسلح حدود 100 تروریست را به هلاکت رساندند و تجمعات و کاروان خودروهای گروه تروریستی/داعش/ و گروه های تروریستی دیگر را در روستاها و شهرک های “المعكر الشمالى والرهجان وقليب الثور ولحايا وكفرزيتا واللطامنة ولطمين والقصابية وعطشان” در حومه حماه نابود کردند./پایان خبر*

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

تحصیل در هلند

اخبار جهادی در تلگرام