:کدخبر
399
:تاریخ انتشار
دی ۵, ۱۳۹۴

ارتش سوریه تونلی به طول ۲۰۰ متر در غوطه شرقی را نابود کرد..جنگنده های ارتش سوریه دو مقر فرماندهی گروه های تروریستی در حومه های ادلب و حماه را منهدم کردند..و سورتی های پروازی علیه مقرات “داعش” و “جبهه النصره” در حومه های حمص و دیر الزور را انجام داد

0

n00464395-b

نیروی هوایی ارتش  سوریه دو مقر فرماندهی وابسته به گروه های تروریستی را در حومه های ادلب و حماه نابود کرد و سورتی های پروازی را علیه مقرات گروهک تروریستی “داعش” در حومه های “حمص” و “دیر الزور” انجام می دهد.

نیروی هوایی ارتش سوریه مقرات فرماندهی گروه های تروریستی  که به رژیم اردوغان وابسته هستند،در حومه های حماه و ادلب را نابود کرد.

در حماه : مقر فرماندهی تروریست های گروه موسوم به “ أحرار الشام” و دو خودروی وابسته به تروریست ها در محله “عطشان” در حومه شمالی نابود شدند.

نیروی هوایی ارتش جمهوری عربی سوریه مخفیگاه ها وابسته به تروریست های “جبهه النصره” و گروه های تکفیری در شرق شهرک “اللطامنه” و مقر فرماندهی تروریست ها و دو خودرو وابسته به تروریست ها در روستای “معرکبه” در شمال حماه را نابود کرد.

طی سورتی های پروازی نیروی هوایی ارتش علیه تروریست ها در شهرک”التمانعه” در حومه جنوبی مقر فرماندهی گروه تروریستی موسوم به “جند الاقصی” که با گروه  تروریستی “داعش” وابسته است  به طور کامل نابود شد.

دیروز طی عملیات یگان های از ارتش علیه مراکز تجمع و مخفیگاه های تروریست ها بیش از ۲۶ تروریست وابسته به گروه تروریستی “جیش الفتح” به هلاکت رسیدند.

در حومه حمص…

همچنین طی ۲۴ ساعت گذشته، جنگنده های  نیروی هوایی در ارتش جمهوری عربی سوریه سورتی های پروازی علیه مقرات و مخفیگاه های گروه های تروریستی “داعش” و ” جبهه النصره” در حومه حمص را انجام دادند.

این حملات موجب نابودی مقرات متعلق به گروه تروریستی تکفیری” داعش” در کوه «مهین کبیر» در جنوب شرق حمص به حدود ۸۲ کیلومتر، شد.

طی ضربات نیروی هوایی به مقرات و  مخفیگاه ها و خودروهای تروریست های “جبهه النصره” و دیگر گروه های تکفیری وابسته به آن در روستای «تیر معله» شمال استان حمص به حدود ۷ کیلومتر، همه این مقرات و خودروها منهدم شد.

در استان دیر الزور…

یگان های از ارتش و نیروهای مسلح در دیر الزور با همکاری با نیروی هوایی، ضربات مهلک و دقیقی علیه مقرات و مواضع و محورهای وجود گروه ترورستی ” داعش” را وارد کردند.

عکس -7

نیروی هوایی ارتش سوریه حملات شدید علیه مقرات  گروه تروریستی در منطقه «حویجه صکر» در اطراف شرقی از استان دیر الزور را انجام داد که منجر به نابودی آنها و منهدم شدن سلاح و مهمات و خودروهای مجهز به مسلسل ها و کشته شدن همه تروریست ها که در آن بودند، شد.

ارتش و نیروهای مسلح یک عملیات  را ضد مخفیگاه های تروریست های”داعش” در منطقه «صناعه» در استان دیر الزور را انجام داد ..و در این عملیات

مخفیگاه آنان نابود شد.

 

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

چاپ صفحه

ارسال نظر

درمان افسردگي در اروميه روانشناس کودک در اروميه

ارسال پیامک بلک لیست

اخبار جهادی در تلگرام